Atliekame šiuos darbus:

Kompiuterių Korpusų Taisymas

Nešiojamo kompiuterio vyriai turi atlaikyti didžiulę jėgą, ypatingai tada kai yra atidaromas arba uždaromas nešiojamo kompiuterio ekranas. Laikui bėgant jie dėvisi, būna kad atlaisvėja, bet dažniau per mažo laisvumo lūžta korpusas, o dažnai ir pats vyris. Nešiojamo kompiuterio korpusas taip gali sulūžti dėl nukritimo, prispaudimo ar kito fizinio poveikio.  Lūžęs kompiuterio korpusas ne tik atrodo neestetiškai bet gali pridaryti ir didesnių bėdų, tokių kaip: nutrauktas ekrano šleifas, nutraukta wifi antena, pažeista pagrindinė plokštė ar sudužes ekranas. Kad taip nenutiktų reikia kreiptis į kompiuterių meistrus. 
Gavę kompiuterius su išlūžusiais korpusais, tik juos išardę galime paskaičiuoti remonto kaštus. Vyrius dažniausiai keičiame naujais, o korpusą, priklausomai nuo pažeidimų galime pakeisti nauju, dėvėtu arba remontuoti tą patį. Remontuoti tą patį korpusą verta tada kai norima sutaupyti laiko ir pinigų, nes dažnai senesniems kompiuterių modeliams korpusą gauti yra sunkiau ir pakankamai brangu. 
Dažna ACER, ASUS, TOSHIBA ir kitų nešiojamų kompiuterių silpna vieta yra varžtų sriegiai kurie ištrūksta iš korpuso ir kompiuteris "prasiviepia". Dažnai tokie pabėgę sriegiai yra įklijuojami į vietas su epoksidiniais klijais ir kompiuteris tarnauja toliau.
Taisome tiek metalinius tiek plastmasinius nešiojamų kompiuterių korpusus, keičiame vyrius, keičiame nešiojamų kompiuterių ekranus bei ekrano šleifus. Darbus atliekame kokybiškai ir suteikiame garantiją.

Išlūžęs sriegis:

334210712 207353708546969 4605001781768252699 n